Producenci
Regulamin

 

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO JB SPORT

 

1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

Sklep internetowy dostępny pod adresem internetowym jbsport.com.pl prowadzony jest przez JB Spółka Cywilna z siedzibą przy ulicy Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź, NIP 7292679679.

informujemy, iż dokonanie rejestracji oraz utworzenie Konta w sklepie www.jbsport.com.pl jest jednoznaczne z zapoznaniem się Kupującego z treścią oraz akceptacją regulaminu.

Postanowienia niniejszego Regulaminu nie mają na celu wyłączać ani ograniczać jakichkolwiek praw Klienta będącego jednocześnie Konsumentem w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku - Kodeks Cywilny (Dz. U. nr 16, poz. 93 ze zm.), przysługujących mu na mocy bezwzględnie obowiązujących przepisów prawa. W przypadku niezgodności postanowień niniejszego Regulaminu z powyższymi przepisami, pierwszeństwo mają te przepisy.

2. WARUNKI ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA

Sklep internetowy prowadzi sprzedaż na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Zamówienia można składać 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę za pośrednictwem : strony internetowej sklepu www.jbsport.com.pl - całodobowo e-mail: sklep.jbsport@gmail.com telefonicznie tel. +48 794052610 w dni robocze w godzinach 8:30-15:30 Staramy się wysyłać wszystkie zamówienia, złożone do godziny 12:00, tego samego dnia. Średni czas realizacji zamówienia (od złożenia do wysłania do Kupującego) to 24 godziny. W przypadku opóźnień, lub braku możliwości realizacji zamówienia, klient jest informowany o tym telefonicznie bądź za pośrednictwem e-mail.

3. PŁATNOŚCI

> Ceny podane w Sklepie internetowym wyrażone są w polskich złotych i są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Do każdego Zamówienia dołączany jest paragon lub na życzenie faktura VAT. Wyboru płatności dokonuje Kupujący podczas składania Zamówienia. Kupujący może wybrać jeden z następujących sposobów płatności: - przelew bankowy (numer rachunku jest podawany kupującemu w e-mailu potwierdzającym zamówienie) - płatność przy odbiorze - za pobraniem - płatność przy odbiorze - gotówką przy odbiorze osobistym - odbiór towaru możliwy, w godzinach 10:30-12:30, w siedzibie firmy pod adresem Ferdynanda Ossendowskiego 7, 93-228 Łódź (brak możliwości płatności kartą) Sprzedawca zastrzega sobie prawo do dokonywania zmiany cen Produktów. Zamówienia złożone przed wejściem w życie zmian, o których mowa w poprzednim zdaniu, realizowane będą na zasadach obowiązujących w momencie ich składania. Niniejszy zapis nie dotyczy Produktów objętych jakąkolwiek formą promocji lub wyprzedaży, jeżeli doszło do wyczerpania zasobów takich Produktów.

4. DOSTAWA

> Wybór sposobu dostarczenia przesyłki dokonywany jest przez Kupującego podczas składania Zamówienia. Kupujący może wybrać następujące sposoby odbioru zamówionych Produktów: - Przesyłka kurierska (Firma InPost) - Paczkomaty InPost - Pocztex Kurier48 Koszty wysyłki podane są w cenniku. Kupujący jest informowany o kosztach wysyłki podczas składania Zamówienia. Koszty dostawy ponosi Kupujący.

5. ODSTĄPIENIE OD UMOWY

> Kupującemu, który jest Konsumentem w rozumieniu ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. nr 22, poz. 271 ze zm.), przysługuje prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru. Wzór odstąpienia od umowy dostępy pod linkiem: Formularz zwrotu towaru Sprzedawca gwarantuje zwrot ceny Produktu oraz kosztów wysyłki Produktu do Kupującego niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni, na konto bankowe wskazane przez Kupującego. Koszty wysyłki zwracanego Produktu ponosi Kupujący. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

6. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

> Sprzedawca zastrzega sobie prawo do zmiany Regulaminu. Zmiany obowiązują z chwilą ich ogłoszenia na stronie internetowej Sklepu internetowego. Zamówienia złożone przed wejściem w życie zmian, o których mowa w niniejszym punkcie, będą realizowane na zasadach obowiązujących w momencie ich składania. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie będą miały właściwe przepisy prawa, w szczególności ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 roku - Kodeks Cywilny (Dz. U. nr 16, poz. 93 ze zm.), ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego (Dz. U. nr 141, poz. 1176 ze zm.) oraz ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. nr 22, poz. 271 ze zm.). Regulamin obowiązuje od dnia 30.04.2017

7. PROCES REKLAMACJI

> Właściciel sklepu internetowego ma obowiązek dostarczyć nabywcy towar bez wad pod wskazany adres lub do określonego punktu odbioru przesyłek. Reklamowany produkt należy wysłać na adres:

JB Sport - Budynek LTA B.C.

Ferdynanda Ossendowskiego 7

93-228 Łódź

Każdy oferowany przez nas produkt jest w 100% oryginalny. Każdy zakupiony towar jest objęty 2-letnim okresem reklamacyjnym. W przypadku zamawiających niebędących konsumentami, reklamacje są rozpatrywane zgodnie z przepisami Kodeksu cywilnego. W celu złożenia reklamacji prosimy o odesłanie reklamowanego produktu, dowód zakupu (paragon lub faktura VAT) oraz wypełniony formularz reklamacyjny. Prosimy o czytelne wypełnienie formularza, drukowanymi literami. Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki do naszej firmy O sposobie rozpatrzenia reklamacji powiadomimy telefonicznie lub za pośrednictwem e-mail. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl