Producenci
Zwroty i reklamacje

Zwroty towarów

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie o odstąpieniu od umowy i wyślij na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami: 

JB Sport - Budynek LTA B.C.
ul. Ossendowskiego 7
93-228 Łódź


Do paczki z oświadczeni
em i zwracanym, zabezpieczonym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę. Pudełko od butów także zabezpiecz przed uszkodzeniem. Polecamy włożyć go do folii / reklamówki/ pudełka/ owinąć stretchem, zakleić taśmą i zaadresować. 

Zwróć uwagę na odpowiednie zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem w przesyłce. Będziesz musiał ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Prosimy o nieprzesyłanie przesyłek „za pobraniem” oraz przesyłek na koszt odbiorcy. Odpowiadasz tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Zwrotu płatności dokonamy niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Twojej decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od umowy. Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie wybrane podczas dokonywania zwrotu. Możesz poinformować nas o tym, na przykład wykonując prawo odstąpienia od umowy lub kontaktując się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: orders.jbsport@gmail.com

Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy.

Prosimy odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowałeś nas o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślesz rzecz przed upływem terminu 14 dni.

 

Wymiana

Jeżeli  interesuje Cię inny rozmiar danego modelu i jednocześnie chcesz mieć pewność, że nie zniknie on ze sprzedaży zanim dotrze do nas Twoja przesyłka zwrotna, proponujemy w takich sytuacjach jak najszybszy zakup interesującego Cię, nowego towaru i jednoczesny zwrot, zgodnie ze standardową procedurą, zakupionego pierwotnie produktu. Dołożymy starań aby zwrot należności za pierwszy zakup zrealizować w możliwie najkrótszym terminie. Zazwyczaj zwrotu wpłaty dokonujemy do 3 dni roboczych.

 

Reklamacje

Wszystkie oferowane produkty w sklepie są pełnowartościowe, w 100% oryginalne i pozbawione wad.

Na każdy zakupiony towar jest udzielany 2-letni okres reklamacyjny. Wszystkie Towary zakupione u nas podlegają rękojmi, zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta

 

Składanie reklamacji
W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Formularz zwrotu/reklamacji
Wypełnij formularz reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

2.Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz dowodem zakupu.

3. Wysyłka

Zwróć uwagę na odpowiednie zabezpieczenie towaru przed uszkodzeniem w przesyłce. Prosimy, aby reklamowany towar był czysty i suchy.

Reklamowany produkt należy wysłać na adres:

JB Sport - Budynek LTA B.C.
ul. Ossendowskiego 7
93-228 Łódź

 

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl